אלום צידן- פתרונות לזכוכית נאספת

חברת אלום צידן הינה חברה ותיקה ועתירת ניסיון בתחום האלומיניום. החברה נוסדה לפני למעלה מ- 50 שנה, והיא מנוהלת על ידי יניב דהן, דור שני של בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים בענף.

0
וילונות זכוכית
0
מרפסות שנסגרו
0
לקוחות מרוצים
0
שנות עבודה

נעים מאד, אנחנו אלום צידן

נשמח להכיר

על מנת לספק ללקוחותיה מענה מקיף ומשתלם לכל צורכיהם בתחום האלומיניום, מקפידה אלום צידן על שימוש בחומרים ברמה הגבוהה ביותר, בטיחות כערך עליון, על ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, על הצעות מחיר תחרותיות ביותר, ולא פחות חשוב, על אמינות ושירות ללא תנאי.

ה"אני מאמין" של הנהלת אלום צידן
כבעל החברה, אני מאמין כי השירות, האמינות ואיכות העבודה הם הפרסום הטוב והאמין ביותר. לקוחותינו החוזרים, אשר ממליצים בשמחה על עבודותינו, הם ההוכחה לכך.

לקוחות מספרים

אלום צידן החברה היחידה לסגירת מרפסות !!!!! איכות אמינות מקצועיות שירותיות והכל מהדרגה הראשונה!!!!! את כל היופי הזה מנהלים זוג צעיר וקסום יניב וחגית אישתו הקסומה, מהרגע שהיתחברנו לאלום צידן הרגשנו במקצועיות והייחודיות, ושהמרפסת שלנו היא עיקר עינינם ושנהיה מרוצים, חשוב ומאוד יקר לליבם ❤️ זכינו גם בצוות המרכיבים : צחי ואלון 👏👏שעשו עבודה מקצועית, איכותית ופדנטית תוך הקפדה על פינישים הראויים לשבח, תבורכו על כך 🙏 זכינו בכם אלום צידן👏👏👏 וכל מי שבעניין סגירת מרפסת אלום צידן זו הכתובת הבלעדית ❤️ תבורכו 🙏

ספי לוי

הבן אדם איש מקצוע אמין ורציני. לא ראיתי דבר כזה. הוא לא היה מוכן לקבל תשלום עד שהוא מסיים את העבודה. רדפתי אחריו לתת לו כסף.. תודה רבה על עבודה מצויינת, כבר אין אנשי מקצוע כמוך בשוק.

טל סמירה

ממליצה בחום, יחס חם ועבודה מאוד מקצועית. אנשים מאוד נחמדים ודואגים שהכול יתבצע בצד הטוב ביותר!!! אין על אלום צידן 🙂

שלומית פורמן

למידע נוסף והצעת מחיר, אנא השאירו פרטים