הצהרת נגישות - אלום צידן

הצהרת נגישות אלום צידן

חברת אלום צידן רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל לקוחותיה ובהתאם לכך, משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת שירותיה לאנשים בעלי מוגבלות.
כדי לבצע זאת אנו שואפים לדבוק בקפדנות ככל האפשר להנחיות נגישות תוכן האינטרנט על פי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) ולתקן W3Cs Web Content Accessibility Guidelines 2.1, level AA הנחיות אלו מסבירות כיצד להנגיש תוכן אינטרנט לאנשים עם מגוון רחב של מוגבלויות. עמידה בהנחיות אלו עוזרת לנו להבטיח שהאתר יהיה נגיש לכל האנשים: עיוורים, אנשים עם לקות מוטורית, לקות ראייה, לקויות קוגניטיביות ועוד.

אתר זה משתמש בטכנולוגיות שונות שנועדו להפוך אותו לנגיש ככל האפשר בכל עת.

אנו משתמשים בממשק נגישות המאפשר לאנשים עם מוגבלויות ספציפיות להתאים את ממשק המשתמש של האתר ולעצב אותו לצרכיהם האישיים.

בנוסף, האתר משתמש באפליקציה מבוססת בינה מלאכותית הפועלת ברקע ומייעל את רמת הנגישות שלו באופן קבוע. יישום זה מתקן את ה-HTML של האתר, מתאים את הפונקציונליות וההתנהגות שלו לקוראי מסך המשמשים את המשתמשים העיוורים, ולפונקציות המקלדת המשמשות אנשים עם ליקויים מוטוריים.

בין האפשרויות הקיימות:
הגדלה והקטנת טקסט
שינוי ניגודיות הצבעים
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור טקסטואלי לתמונות (Alt text) עבור טכנולוגיות מסייעות.
הוטמעו חוקי ARIA העוזרים לפרש את תוכן האתר בצורה מדויקת וטובה יותר.
הנגשת תפריטים, טפסים, היררכיית כותרות ועוד.
כדי לנווט באתר בעזרת המקלדת השתמשו בכפתור ה-Tab.
כל לחיצה עליו תעביר אותכם ללינק הבא. לחיצה על Shift + Tab תחזיר אותכם ללינק הקודם.
בנוסף לאפשרות שינוי גודל הטקסט באמצעות תוסף ההנגשה, ניתן לבצע הגדלת גופן באמצעות המקשים ctrl (+) והקטנת הגופן באמצעות המקשים ctrl (–).

לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים על שימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר. ושימוש בדפדפן Chrome.

אנו עושים מאמצים רבים להנגיש את האתר ולאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, אך עדיין עשויים להיות דפים או חלקים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך של הנגשה, או שחסר להם פתרון טכנולוגי הולם להנגשתם. ובכל זאת, אנו משפרים ללא הרף את הנגישות שלנו, מוסיפים, מעדכנים ומשפרים את האפשרויות והתכונות שלה, ומפתחים ומאמצים טכנולוגיות חדשות. כל זה נועד להגיע לרמת הנגישות האופטימלית, בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית.

במידה ונתקלתם בבעיה, אנא צרו איתנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר הנמצא בתחתית העמוד עם פירוט היכן נמצאה התקלה, המכשיר הינו אתם משתמשים והדפדפן בו אתם גולשים ואנו נפעל לטפל בה בהקדם.

התאמות נגישות פיזית:
אין קבלת קהל במפעל הייצור שלנו, אך אנו מייחסים חשיבות רבה למתן שירות שיווני ונגיש בסביבה מכילה, על כן, בכל פניה בנושא נגישות – פיזית וחושית בדבר הגעה למפעל הייצור והתמצאות בתוכו יש לפנות למשרד בטלפון 04-8733335 ויינתן מענה הולם ונגיש ככל הניתן להסדרת הנגישות.

אלום צידן שירות לקוחות

שלום! נשמח לסייע