עם חברת אלום צידן תוכלו ליהנות מהתקנת זכוכיות נאספות במחיר משתלם וברמות ביצוע וגימור גבוהות ביותר. מדובר בזכוכיות נאספות, המוכרות גם בשמות וילונות זכוכית או חלונות פנורמיים, מתוצרת החברה המובילה אקריסטליה, המעניקה מערכת הזזה מתקדמת עם מענה פרקטי ואסתטי לצרכי סגירת חללים שונים.

האיכויות של דלתות זכוכית נאספות

זכוכיות נאספות אותן אנו מספקים, מורכבות מזכוכית ללא מסגרת ומעניקות לחלל חזות נקייה ופנוראמית. דלתות אלו, שלא כמו מוצרים אחרים מאלומיניום, אינן נדרשות בעמודים ופינות, וניתן להזיזן לכל צד מבוקש לרבות מעבר בפינות. למעשה, יש אינספור תצורות שבהן אנו יכולים לעצב חלל נתון בעזרת מערכות אלו בהתאם לנתוניו, צרכי הלקוח וסגנון מבוקש. בנוסף, אנו יכולים לספק דלתות העשויות מזכוכית נאספת בגובה של עד שלושה מטרים, עם לוחות של עד שבעים סנטימטרים. כמו כן, עימנו תוכלו גם להזמין את הדלתות עם מסילות שקועות בתוך הרצפה המעניקות רמה מלאה של נגישות.

אינספור אפשרויות

כאמור, אנו מספקים פתרונות זכוכית נאספת במגוון גדול ועשיר של אפשרויות תכנון ועיצוב עבור מתחמים חיצוניים ופנימיים, פרטיים או עסקיים. בין היתר, במתחמים חיצוניים הן יכולות לשמש עבור סגירת גינות, דקים, מרפסות, מרפסות שמש וגגות, וכן לסגירת חורף בבתי קפה, מסעדות, גני אירועים ובריכות. זאת בעוד שבמתחמים פנימיים הן מעולות ליצירת תיחום והפרדה בחללים משרדיים או בתוך דירות, עם עיצוב מודרני ועכשווי. מעבר לכך, את הדלתות עצמן ניתן לתכנן בקשת גדולה של תצורות ועיצובים. כך למשל, את הדלתות הנאספות ניתן להתקין מסוגים רבים של זכוכיות לרבות זכוכית חלבית, שקופה, אנטי סאן וזכוכית מעוצבת.

זכוכית נאספת – פתרון איכותי ומרשים לעיצוב חללים

הביקוש הרב עבור דלתות זכוכית נובע מהיותן מספקות פתרון עיצוב פרקטי ואסטטי למתחמים וחללים שונים. זהו פתרון עיצוב בעל חזות עכשווית, אלגנטית ונקייה, שמעצם היותו שקוף לחלוטין יכול להשתלב בסגנונות עיצוב רבים עקב אי פגיעה בקו עיצוב קיים. כמו כן, ניתן לבחור את רמת הסגירה והפתיחה של מגנוני ההזזה בדלתות בהתאם לצרכי ומאפייני המקום. בנוסף לכך, מדובר בפתרון פרקטי המאפשר חדירה מרבית של אור לחללים, תחושת מרחב ופתיחות לצד רמות גבוהות של איטום ובידוד הנחוצים לצרכי הסקה וחימום.

הזמנת זכוכיות נאספות

להזמנת דלתות זכוכית נאספות במחיר משתלם ובהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם אלום צידן.

שאלות ותשובות

זכוכיות נאספות, או וילונות זכוכית, הן אלמנט עיצובי ופרקטי מזכוכית חזקה, שקופה או חלבית, המאפשר חלוקת חלל בתוך בית או משרד, עם חוויה של תאורה ונוף כזו שרק וילון זכוכית יכול לתת.

את הזכוכיות הנאספות ניתן להתקין בכל מרפסת בעלת מעקה ותקרה

קודם כל, הנראות. זכוכיות נאספות מאפשרות לכם לסגור את המרפסת באופן שלא יפריע או יגרע מעיצוב הבית או הבניין. בנוסף, בטיחות! הזכוכיות הנאספות נסגרות באופן הרמטי, וננעלות, כך שהמרפסת שלכם הופכת לבטוחה מפני נפילות.

בוודאי שיש, הנה עוד כמה:

  • עלות נמוכה
  • אחזקה קלה
  • עמידות בפני חלודה
  • מראה שנשאר יוקרתי לנצח
  • מגוון רחב של אפשרויות עיצוב

חד משמעית לא! הזכוכיות הנאספות שלנו עומדות בתקנים המחמירים ביותר, ועמידות בפני רוחות חזקות ומפגעי טבע נוספים.

עבודות לדוגמא

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן