חלונות פנורמיים עושים לא אחת את ההבדל בין תחושת מחנק בתוך ארבעה קירות לבין תחושה של מרחב, פתיחות ואווריריות. עם חברת אלום צידן תוכלו להזמין חלון פנורמי איכותי ומתקדם שאינו מסתיר את הנוף, המותאם באופן מלא לנתוני המבנה ולצרכים שלכם. חברתנו גובה עבור התקנת חלון פנורמי מחיר משתלם ביותר ומספקת אותו עם אחריות ארוכת שנים.

חלונות פנורמיים מתקדמים ואיכותיים

חברתנו מספקת חלונות פנורמים מתקדמים ואיכותיים ללקוחות פרטים, קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים. החלונות כוללים גם חלון פנורמי מתקפל עם אפשרות לפתיחה וסגירה באופן מלא, מבלי לפגוע בשלמות הנוף הנשקף. האיכות והקדמה של חלונות אלו ניכרת בתכונות הבאות:

  • מערכת חלונות פנורמיים נקייה, בלי עמודים ובלי פינות ובמידות שיכולות להגיע לרוחב של שמונים ס"מ ולגובה של שני מטר ושמונים ס"מ.
  • חלונות הנעים על פני מערכת הזזה מתקדמת ואיכותית המאפשרת איסוף של הזגוגיות ושילובן ההרמוני עם סביבתן.
  • עמידות בפני תנאי מזג אוויר שונים לרבות גשם, רעש ורוחות במהירות של עד מאה ושבעים קמ"ש.
  • החלונות מסופקים עם מנגנון בטיחות המגן מפני נפילה של ילדים.
  • בזכות מנגנון קיפול ופתיחה אמין, פשוט וקל לנקות את החלונות משני צדדיהם ומתאפשרת פתיחה מהירה וקלה.

חברה מקצועית ואמינה

הבחירה בחברתנו להתקנת חלונות פנורמים תספק לכם שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאפשר לבקש. השירות נשען על ניסיון של מעל ארבעה עשורים, שימוש בחומרי גלם איכותיים, תוצרת מותגים מובילים בארץ ובעולם, ליווי אישי של הלקוח לכל אורך ההליך, רמה גבוהה של זמינות ומחויבות ללוחות זמנים. כל זאת עם אחריות מלאה על המוצרים והעבודות שלנו ועבור מחיר משתלם ותחרותי. בנוסף לכל האמור לעיל, חברתנו מתמחה בסגירת מרפסת על ידי וילונות זכוכית איכותיים ואמינים והתקנת דלתות זכוכית.

הזמנת חלונות פנורמיים

להזמנת חלון פנורמי במחיר משתלם לבית או לעסק, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת אלום צידן.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה בנושא לקבלת ייעוץ מקצועי ללא מחויבות או עלות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן