חברת אלום צידן המובילה בוילונות זכוכית, מציעה ללקוחותיה שירותי תכנון, ייצור וסגירת זכוכית למרפסת בצורה איכותית, מעוצבת ובטוחה, וזאת עבור מחיר משתלם המתאים לכול כיס.

סגירת זכוכית למרפסת – עליה בביקוש

רבים בקרב הציבור הישראלי מתעניינים בסגירת זכוכית למרפסת עקב סיבות ומניעים שונים. בין היתר, לאור מחירי הדיור בארץ, רבים אינם יכולים להרשות לעצמם מעבר לדירה יותר גדולה, ומחפשים פתרונות חלופיים כמו סגירת המרפסת כדי לייצר עוד חדר או לשם הגדלת הסלון. כמו כן, יש הרוצים בפתרון זה לשם יצירת מרפסת פטיו יפה ונעימה אשר תוכל לשמש אותם בכול עונות השנה. צרכים אלו מובילים לשאלה הבאה: כמה עולה סגירת זכוכית למרפסת? התשובה היא: לא הרבה יחסית לפתרונות סגירת מרפסות אחרים.

 

 

עלות סגירת זכוכית למרפסת – בהתאם למאפייני העבודה

חשוב להבין שעם חברתנו, סגירת מרפסת חורף אינה מוצעת בדרך אחת אלא במגוון אמצעים ודרכים. אמצעים אלו ומידת מורכבותם ועלות חומרי הגלם שלהם משפיעים באופן ישיר על מחיר העבודה. יחד עם זאת, בכל שיטה שתבחרו לסגירת מרפסת ביתכם, אנו מציעים את המחירים התחרותיים והמשתלמים ביותר. לדוגמה, ישנו הבדל במחיר עבור סגירת מרפסת קבועה או עבור סגירת מרפסת מתקפלת הנפתחת בעת הצורך. כמו כן, עלות העבודות משתנה בין עיצוב מרפסת עם או בלי עמודים ופינות מאלומיניום, המשפיעים על חזות המרפסת ועיצובה. בנוסף, מחיר הסגירה נקבע גם לפי בחירה בגג מזכוכית ובאם מדובר בגג קבוע או בעל פתיחה ידנית או פתיחה חשמלית חכמה, הכוללת חיישני בקרה של גשם ורוחות.

איכות מעולה במחיר משתלם

עבור מחיר משתלם במיוחד תזכו בסגירת זכוכית למרפסת באיכות הגבוהה ביותר שאפשר לבקש, העומדת בכל דרישות התקנים. האיכות באה לידי ביטוי בחומרי גלם משובחים ועמידים שעימם אנו עובדים, בתכנון קפדני ומדויק של העבודה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים, וכן בביצוע קפדני של העבודה על כל פרטיה הקטנים ביותר עם רמת גימור מושלמת ועם עיצוב עכשווי ומרשים.  

לסגירת מרפסת במחיר אטרקטיבי

המעוניינים בסגירה איכותית של מרפסת במחיר משתלם המתאים להגדרות תקציב, מוזמנים ליצור קשר עם חברת אלום צידן. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף בנושא והצעת מחיר אטרקטיבית.

דוגמאות לסגירת מרפסות זכוכית

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן