עם חברת אלון צידן מתמחה בוילונות זכוכית, בזכות וילונות ייחודיים אלו, מתאפשרת סגירת מרפסת בצורה איכותית ותקנית המוצעת עבור מחיר משתלם ביותר. עבודות אלו מבוקשות על ידי בעלי דירות רבים בכל רחבי הארץ עקב כה יתרונות מהותיים.

סגירת מרפסת -יתרונות

הבחירה לסגור את מרפסת ביתכם תעניק לכם שורה ארוכה של יתרונות. העיקריים שבהם הינם:

  • פתרון לעונה הקרה – מרפסת מעניקה מתחם פתוח, נעים ומאוורר לימות וערבי הקיץ החמים, אבל מה עושים עם המרפסת בחורף? בכדי שלא תהפוך למתחם שומם, רטוב ומוזנח תוכלו לסגור אותה וכך להגדיל את מרחב המחייה שלכם בעונה הקרה.
  • מתחם מבודד וסגור – שלא כמו אפשרויות אחרות לסגירות חורף, שאינן מבוצעות בזכוכית, העבודות שאנו מבצעים עבור סגירת מרפסת זכוכית תעניק לכם מתחם אטום ומבודד, המונע חדירה של רטיבות וקור, כך שתוכלו לחממו ולעשות בו שימוש מלא כמו כל חדר אחר בבית.
  • עדיין מרפסת – סגירת מרפסת עם זכוכית שומרת על מאפייני מתחם ייחודי זה כי אפשר ליהנות מאור יום ומנוף חיצוני פנוראמי הנשקף פנימה.
  • התאמה אישית מלאה – אנו סוגרים מרפסות עם התאמה מלאה למאפייני החלל, עיצוב הבית והרצונות והצרכים שלכם. כך למשל, תוכלו לבחור סגירה קבועה או סגירה בעזרת חלונות מתקפלים, קירוי מרפסת, סגירה עם או בלי אלומיניום, סגירה עם זכוכית שקופה, אנטי סאן או חלבית ועוד.
  • סגירה מתקפלת – אם תרצו בימות הקיץ או בימי חורף חמימים ליהנות מאוויר פתוח במרפסת, תוכלו להזמין מאתנו סגירה מתקפלת של וילונות זכוכית. מדובר בסגירה מתקדמת ומעוצבת, ללא פינות או עמודים, המנצלת את המרחב באופן מלא, כאשר בעזרת מערכת הזזה אפשר לפתוח או לסגור את וילונות הזכוכית.
  • העלאת ערך הנכס – על ידי סגירת מרפסת אתם למעשה מגדילים את שטח הנכס וכך גם תורמים להעלאת ערכו בשוק.
  • בית חכם – אנו מציעים לכם אפשרות לסגירת מרפסת מתקדמת שניתן לחברה לבית חכם, הפותחת וסוגרת את המרפסת לבד בהתאם לתכנות מוקדם. כך למשל, הבחירה אם לפתוח או לסגור את המרפסת יכולה להיקבע על ידי חיישנים מיוחדים רגישים לגשם ורוח, ו/או באמצעות שליטה מרחוק ממכשיר נייד
  • מחיר – המחיר שאנו גובים עבור סגירת מרפסת הינו מחיר כדאי ומשתלם במיוחד.
סגירת מרפסת

הזמנת שירותי סגירת מרפסת

להזמנת שירותי סגירת מרפסת, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אלום צידן.

דוגמאות לסגירת מרפסות זכוכית

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן