חברת אלום צידן מספקת ללקוחות פרטיים,  עסקיים ומוסדיים פתרונות מתקדמים ותקניים עבור סגירת פרגולה בזכוכית עם פרופילים בלגים איכותיים. העבודות מבוצעות בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות, עם שירות מקצועי ועמידה בלוחות הזמנים, כאשר לכל לקוח ניתנים ליווי אישי ומענה לצרכיו ודרישותיו.

בנוסף, חברתנו מתמחה במוצרים משלימים ודומים כגון: וילונות זכוכית, דלתות זכוכית, סגירת מרפסת חורף ועוד…

סגירת פרגולה בזכוכית – הצורך

בימי הקיץ החמים מרפסות ופרגולות מספקות פתרון נעים ומוצל להסבה. ואולם, כאשר מגיעה העונה הגשומה מתחמים אלו נותרים עזובים וחסרי שימוש. ניתן בהחלט לנצל ולהשתמש במרחבים חיצוניים אלו על ידי סגירתם עם קונסטרוקציה של זכוכית המותאמת במיוחד לצרכים אלו. אם רוצים שהיא תהיה איכותית, הרמטית, עמידה ואסטטית, מומלץ לבצעה עם גורם מקצועי כחברתנו המספק פתרונות סגירת פרגולה בזכוכית באופן מלא, כולל קירות וגג.

סגירת פרגולה בזכוכית – יתרונות

בחירה בסגירת פרגולה בזכוכית עם חברתנו מעניקה מספר יתרונות מהותיים:

  • מסגרת האלומיניום לסגירת הפרגולה מספקת חומר גלם חזק ועמיד שאינו מחליד וכמעט ואינו מושפע מפגעי מזג האוויר.
  • סגירה מקצועית מזכוכית ואלומיניום שאנו מבצעים תעניק לכם פתרון איכותי שישרת אתכם נאמנה למשך שנים רבות וטובות, ללא עיוותים ושינויים בחזות הפרגולה.
  • שלא כמו פתרונות סגירה אחרים, סגירת פרגולה עם זכוכית ואלומיניום תעניק לכם פתרון אסטטי ברמת עיצוב גבוהה ביותר. הפתרון מאפשר לעצב את הסגירה בכל צורה וסגנון מבוקש ולקבלה עם מסגרת בצבעים תואמים.
  • פתיחה ופירוק- בעת תכנון סגירת פרגולה בזכוכית, תוכלו לבחור כיצד היא תיפתח ותיסגר, לרבות אפשרות לסגירה מתקפלת עם פתיחה וסגירה של קירות וגג הזכוכית לפי צורך. ניתן לבצען גם באמצעות מנגנונים ממונעים מתקדמים ושקטים, היכולים להכיל חיישני מזג אוויר ואף חיבור למערכת בית חכם. במידת הצורך ניתן לפרק את הסגירה בעונה החמה ולשוב ולחברה בחורף הבא. זהו פתרון אידיאלי גם לבתי עסק שונים כמו מסעדות ובתי קפה.

להזמנה

המעוניינים בסגירת פרגולה בזכוכית, במחיר משתלם המתאים להגדרות תקציב, מוזמנים ליצור קשר עם חברת אלום צידן. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף בנושא והצעת מחיר אטרקטיבית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן