זוכרים את השיטות לסגירת מרפסות של פעם?
אלו עם הקירות מלבנים, ומבטון, וההתעסקות עם הטיח, צבע?
הפועלים שבאים למשך שבועות וימים, קבלן שמביא קבלני משנה, והכל לוקח כל כך הרבה זמן, באלאגן, והכי חשוב: עולה המון כסף?
למזלנו, התקדמנו מאוד מאז "תקופת האבן". כיום ניתן להשתמש בפתרונות לסגירת מרפסת פרקטיים מזכוכית כמו וילון זכוכית, ועוד פתרונות סגירה המשלבים אלומיניום עם זכוכית.פתרונות לסגירת מרפסת - התכנון

בשביל להגיע לפתרון סגירת מרפסת שהכי יתאים לכם, קודם תבדקו:

  • לאיזה שימוש אתם רוצים לסגור את המרפסת? (חדר נוסף, הרחבה, משרד).

  • מהו התקציב שלכם לסגירת מרפסת?

  • האם אתם רוצים פתרון לסגירת מרפסת שניתן לפרק אותו בקלות, או פתרון סגירה קבוע?

  • האם אתם מעדיפים שהחלונות, והדלתות של המרפסת יאפשרו פתיחה קלה?

  • האם התשתית שכבר קיימת במרפסת מספיקה, או מחייבת התאמה לפתרונות סגירה? 


אחרי שתענו על שאלות אלו, חברת אלום צידן תשמח לעמוד לרשותכם, ולייעץ לכם, ללא עלות, בכל מה שקשור למוצרים שיתנו  לכם את הפיתרון המושלם לסגירת מרפסת שלכם,

פתרונות לסגירת מרפסת - המומלצים ביותר


1.וילון זכוכית   מוצר אותו ניתן להתאים לכל סוג של מרפסת, והוא מאפשר ניצול מקסימלי של המרפסת לכל שימוש שרק תרצו, מה שהופך אותו לפתרון הטוב ביותר לסגירת מרפסת כיום. מדובר במוצר חזק, העשוי מזכוכית פנורמית, עמיד בפני מזג אויר קיצוני, מבודד מזיהום ורעש, וניתן להתאים אותו לכל חלל.
וילון הזכוכית נפתח בקלות, וחלקיו נאספים על גבי מסילה מיוחדת. מדובר פה בפתרון אלגנטי, ובעלות משתלמת.

2.חלונות מתקפלים – מדובר בפתרון לסגירת מרפסת הבא עם מסגרת אלומיניום קלה, חזקה ואוורירית. מסגרת האלומיניום של חלונות מתקפלים מחזיקה את הזכוכית מלמעלה ומלמטה, היא נטולת מסגרת בצדדים, וזו תכונה המעניקה תחושה של מרחב, ותכונות פנורמיות. כשמשלבים אותם יחד עם ווילונות זכוכית, נקבל את הפתרון המושלם לכל מזג אוויר.

3.פתרונות סגירת מרפסת שמש – בכדי לסגור מרפסת שמש, קודם עלינו לבנות תשתית לגג מחומרים קלים וחזקים, כמו אלומיניום. מדובר בחומר הבא במגוון רב של צבעים, קל מאוד לעצב אותו, ועלותו זולה. את סגירת מרפסת השמש נשלים עם פתרונות סגירה מזכוכית שיספקו לנו את את הגנה, ובידוד, בנוסף על ההנאה מהנוף, ואפשרויות העיצוב.

4.סגירת חורף למרפסת מדובר בפתרון נייד לסגירת מרפסת, קל לפירוק, וקל לאיחסון, וזה מה שהופך אותו לפתרון לסגירת מרפסת הפופולארי ביותר בקרב בעלי מסעדות, בתי קפה, וגם לבעלי דירות המעוניינים בפתרון לסגירת מרפסת פשוט, כזה שאינו קבוע. גם פה נעשה שימוש לבניית תשתית מאלומיניום, ובמסגרות אלומיניום לחיפוי עמיד, ואסתטי כמו וילונות זכוכית מזכוכית טריפלקס.

איך נבחר את הפתרון שיתאים לנו?

כדי לקבל את הפתרון לסגירת מרפסת שיתאים לכם כמו כפפה ליד, כזה שלוקח בחשבון:

  • את הייעוד של המרפסת – למה היא תשמש אותכם.
  • את התשתית הקיימת.
  • את התקציב שתרצו להשקיע.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים, כאלו שהם יצרנים וותיקים שכבר מספקים פתרונות לסגירת מרפסות שנים רבות, כמו חברת אלום צידן המתמחה בייצור, התקנה, והתאמה של פתרונות לסגירת מרפסות מזה 50 שנה.

 

פתרונות לסגירת מרפסת - של אלום צידן

פתרונות לסגירת מרפסת בזכוכית בשילוב של אלומיניום הם המענה הפרקטי, והמשתלם ביותר לסגירת מרפסת בבית או בעסק שלכם, ללא הבלאגאן של אתר בניה בבית עם הפועלים, והקבלן, ואנשי מקצוע שמסתובבים לכם בין הרגליים.
אלום צידן היא החברה המובילה בארץ בכל הקשור לייצור, תכנון, והתקנת פתרונות לסגירת מרפסת, התפורים לכל לקוח כמו כפפה ליד.

החדר הנוסף שלכם מחכה אצלנו במפעל. צרו קשר עם יניב, והוא יגיע אליכם לייעוץ חינם ללא התחייבות.

צרו קשר עוד היום.

דוגמאות של פתרונות לסגירת מרפסת

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן