יש לכם בית עם מרפסת, הרווחתם! המרפסת היא אחד המקומות הנעימים לשהות בהם, להסתכל על הנוף, לשתות משהו ולהירגע. אך מה קורה אם בחוץ משתוללת סופת גשמים? או לחילופין, יש שרב כבד שלא מאפשר את הישיבה המיוחלת בחוץ? כאן אנחנו נכנסים לתמונה, עם פתרונות סגירה למרפסת, שיאפשרו לכם ליהנות מחוויית הישיבה במרפסת ללא מפריע וללא קשר לתנאי מזג האוויר שבחוץ!

פתרונות סגירה למרפסת – מה זה אומר?

חברת אלום צידן מתמחה בייצור והתקנת וילונות זכוכית, המשמשים כפתרון מושלם לסגירת המרפסת. הוילונות המיוחדים שלנו קלים מאוד לתפעול ועומדים בתקנים המחמירים ביותר.

להיות עם ולהרגיש בלי – בניגוד לפתרונות סגירת מרפסת באופן אטום, או סגירות זמניות עם ניילון, סגירת מרפסת עם זכוכית, או כמו שרבים קוראים לה, סגירת אקווריום, מאפשרת לכם ליהנות מהנוף ומתחושת החוץ ללא מפריע, בכל מזג אוויר ובכל שעה של היום, שכן, וילונות הזכוכית שקופים.

פתרונות סגירה למרפסת – היתרונות הברורים

אסתטיקה – וילון הזכוכית לא יגרע כהוא זה מעיצוב הבית והמרפסת, ואף לא יפגע בחזות הבניין.

בידוד מרעש – אם אתם גרים בבניין בעיר וסובלים מרעשי אוטובוסים חולפים, מכוניות או פיח, הרי שסגירת המרפסת בעזרת חלונות מתקפלים, תיתן לכם מענה מושלם לבידוד מלכלוך ורעש.

בטיחות – וילון הזכוכית שלנו עשוי מזכוכית חזקה ועמידה במיוחד, המיועדת לעמוד בכל תנאי מזג האוויר לרבות רוחות חזקות ועוד. בעת סגירת מרפסת זכוכית, אתם מסייעים במניעת פריצות לביתכם ומונעים חלילה נפילה מהמרפסת.

נוחות השימוש – וילונות הזכוכית מותקנים על גבי מסילות המאפשרות את הזזת הוילונות בקלות ונותנות לכם שליטה על רמת הסגירה של המרפסת.

ניקיון – היתרון החשוב הזה, הוא שהופך את סגירת המרפסת לכל כך אטרקטיבית. הקלות שבה תוכלו לנקות את הזכוכית היא זו שתיתן לכם את חווית הישיבה במרפסת בשקיפות מלאה.

הזמנת פתרונות סגירה למרפסת

להזמנת סגירת מרפסת במחיר משתלם, לבית או לעסק, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת אלום צידן.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן